چرا گیرنده دیجیتال کانال ها رو پیدا نمی کنه؟؟

چرا گیرنده دیجیتال کانال ها رو پیدا نمی کنه؟؟

0 ۰
۰

قبلا وقتی کانال ها رو جستجو می کردم همه ی کانال ها رو پیدا می کرد ولی الان فقط 10 تا کانال رو پیدا می کنه. مشکل گیرنده چیه؟؟

1
0 ۰

این مشکل زمانی پیش میاد که انتن نتونه سیگنالهای دیجیتال رو دریافت کنه . شما نکات زیر رو چک کنید شاید حل بشه ... 1- سیم انتن ممکنه بر اثر سرما و گرما دچار شکستگی شده باشه، همچنین اگر سیم آنت زیاد طولانی هست کوتاهش کنید. 2- باد و باران ممکنه باعث تغییر جهت آنتن شده باشه حتی المکان جهت آنتن را تنظیم کنید. 3- شاید مشکل از طرف صدا و سیما باشه چون هر هشت کانال روی یه فرستنده ارسال میشه برای ما هم گاهی اوقات اینطوری میشد که مشکل از سیم و فیش ورودی به تلوزیون بود. برای اطمینان بیشتر، از کسی که ترجیحا همسایتون یا هم محله ای تون باشه یه سوال بکنید ببینید اونا چند کانال دریافت میکنند.گیرنده فعلا در دو موج کانال میگیره. در موج اول 10 تا کانال از شبکه 1 تا تماشا و در موج دوم هم 10 تا کانال از شبکه شما تا پویای استانی.4- تنظیماتش رو به حالت پیشفرض ببرید.5- ممکنه گیرنده کلا خراب شده باشه، همچنین برند دستگاه رو چک کنید و از سایتش نرم افزار آپدیت شدش رو دانلود و نصب کنید.

امکان پاسخ دهی به این سوال مسدود شده است


برای ارسال پاسخ برای این سوال باید وارد سایت شوید. برای وارد شدن به سایت نیاز به حساب کاربری سایت سوالات دارید. برای ساختن حساب و یا با وارد شدن با حساب کاربری خود روی دکمه زیر کلیک کنید