ابزارهای مفید برای SEO

ابزارهای مفید برای SEO

0 ۰
۰
سلام. کسی می تونه منو یکم درباره ی SEO راهنمایی کنه؟ من تازه یادگیری SEO رو شروع کردم. می خواستم ببینم چه ابزارهایی براش وجود داره و چه کاری می کنند؟

1
0 ۰
سلام. چند تا از ابزارهای مفید برای SEO  رو در ادامه براتون ارائه می شه. ولی همونطور که می تونید بحثSEO گسترده است و نباید تنها به این موارد اکتفا کرد:
1- Screaming Frog: یک نرم افزاره که روی سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس قابل نصب و اجرا هست. این نرم افزار توانایی خزش بین صفحات وب رو داره و با استفاده از آن می تونید تحلیل SEO و on page seo رو انجام بدید.
2- Nightwatch: یک نرم افزار برای بررسی رتبه های کلمات کلیدی وب سایت هست. البته این نرم افزار 7 روز رایگانه و 100 کلمه کلیدی رو در هر روز می تونید بررسی کنید.
3- خود گوگل نیز ابزارهایی مانند search console و analytics داره که می تونن مفید باشن.
4- Link Assistant: یک نرم افزاره که لینک های بک داده شده توسط سایت های دیگر به سایت رو شناسایی میکنه و حتی ترافیک هر لینک هم می تونه نشون بده.
5-jetseo: یک ابزار ایرانی در بستر وب هست که پویش صفحات وب رو انجام میده و کارهایی مانند مقایسه رتبه کلمات کلیدی تحلیل رقبا رو انجام میده.

امکان پاسخ دهی به این سوال مسدود شده است


برای ارسال پاسخ برای این سوال باید وارد سایت شوید. برای وارد شدن به سایت نیاز به حساب کاربری سایت سوالات دارید. برای ساختن حساب و یا با وارد شدن با حساب کاربری خود روی دکمه زیر کلیک کنید